Forum rasowych internautów
http://www.flavia-pennetta.com/

Nowoczesna technologia i wyposażenie kręgielni.
http://www.flavia-pennetta.com/viewtopic.php?f=10&t=8
Strona 1 z 1

Autor:  Impequespeexy [ 18 maja 2013, o 10:21 ]
Tytuł:  Nowoczesna technologia i wyposażenie kręgielni.

Stawiam zawsze na wysoką jakość, również i w tej mojej nowej inwestycji. Uważam i jestem pewien, że gra w kręgle przyciąga wiele osób, a nowoczesne wyposażenie kręgielni sprawia, że staje się ona miejscem spotkań towarzyskich. Dlatego szukam firmy, która zaprojektuje, wybuduje i wyposaży moją kręgielnię w nowoczesny sprzęt. Czy znacie sprawdzoną firmę tym się zajmującą?

Autor:  Aakamius [ 20 maja 2013, o 04:23 ]
Tytuł: 

Owszem, już ci podaję. Jest to firma, której produkty finalne charakteryzuje szwajcarska dokładność i włoski design, a bowling jest ich wielką pasją. Mam kręgielnię przez tę firmę od a do z wykonaną, robi wrażenie, uwierz mi.

Autor:  Tumpirrerie [ 21 maja 2013, o 10:53 ]
Tytuł: 

Jestem pasjonatem bowlingu, każdą wolną chwilę spędzam na kręgielni. Fantastycznie, że takich obiektów u nas w kraju jest coraz więcej, że są coraz lepiej wyposażone i mają coraz lepszy sprzęt.

Autor:  Mandypis [ 22 maja 2013, o 04:24 ]
Tytuł: 

Podpowiem ci. Moją kręgielnię poddałem renowacji, wymieniłem w niej wszystko. Zastosowałem nowoczesne rozwiązania, a w *bowling* gra coraz więcej osób ceniących sobie komfort gry. Firma ta przeszkoliła także mój personel. Dobrze wiec, że od początku postawiłeś na wysoką jakość, co zagwarantuje ci dobry biznes z kręgielni.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/