Forum rasowych internautów
http://www.flavia-pennetta.com/

Co do sauny?
http://www.flavia-pennetta.com/viewtopic.php?f=2&t=15
Strona 1 z 1

Autor:  carson [ 14 mar 2014, o 15:00 ]
Tytuł:  Co do sauny?

Witam!  Od kilku dni cieszę się z własnej sauny. Mój mąż zrobił mi super niespodziankę. Wraz ze swoim kolega postawił saunę w naszym ogrodzie. Absolutnie nie domyślałam się , że może to być sauna. Myślałam po prostu, że budują jakąś szopę czy domek, a tu taka niespodzianka. W związku z tym mam do Was pytanie. Mąż oczywiście saunę wybudował ale pojęcia nie ma co ma w niej się znajdować. Słyszałam coś o jakiś cebrzykach i chochelkach, ale w sumie to tez jestem w tym temacie zielona. Błagam pomóżcie. Za wszystkie Wasze rady i sugestie z góry serdecznie dziękuję.

Autor:  Mandyvam [ 14 mar 2014, o 16:22 ]
Tytuł: 

Nie chcę cie straszyć, ale z tą sauna możecie mieć poważny problem. Chyba, że mąż jest na tyle odpowiedzialny, że zgłosił coś takiego do odpowiedniej firmy, która sprawdziła saunę czy jest wybudowana z godnie ze sztuka budowlana i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Musisz wiedzieć, że korzystanie z sauny niespełniającej odpowiednich wymogów jest bardzo niebezpieczne.

Autor:  leper860oi [ 15 mar 2014, o 21:30 ]
Tytuł: 

No chyba to jest jasne. Myślę też, że mąż jest odpowiedzialnym człowiekiem. Co zaś się tyczy twojego pytania o wyposażenie sauny to niezbędne tam będą właśnie wspomniane przez ciebie chochelki i cebrzyki.

Autor:  pymnplutlen [ 16 mar 2014, o 16:11 ]
Tytuł: 

Wyposażenie sauny to również kamienie do pieca w saunie oraz witki brzozowe.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/