Forum rasowych internautów
http://www.flavia-pennetta.com/

Różne wzory drewnianych podług
http://www.flavia-pennetta.com/viewtopic.php?f=3&t=10
Strona 1 z 1

Autor:  Mandyfjp [ 20 maja 2013, o 10:37 ]
Tytuł:  Różne wzory drewnianych podług


Drewniane podłogi są obecnie oraz bardziej modne. Wyjątkowo eleganckie, pomalowane specjalnymi lakierami utwardzanymi dają efekt wylanej wody. To coś naprawdę efektownego. Taką podłogę chciał bym mieć u siebie w mieszkaniu. Przymierzam się właśnie do remontu mieszkania i zamierzam położyć taką piękną podłogę. Żona nie daje mi żyć od miesięcy! Nie wiem tylko kto może mi taką podłogę położyć z efektem wylanej wody. Może jakieś polecenia?

Autor:  Otswzcray [ 21 maja 2013, o 01:22 ]
Tytuł: Znam taką firmę zajmującą się układaniem parkietów i mozaik. Kliknij tutaj i otworzy się strona firmy. Posiadają ofertę z galerią fotek z wykonanych różnych podług drewnianych. Może jakiś wzór przypadnie Ci do gustu i Twojej żonie!

Autor:  fxhwzwqtrmq [ 22 maja 2013, o 09:51 ]
Tytuł: Słyszałem o tym rodzinnym interesie. Wykonywali mozaiki w naszej sali konferencyjne. Efekt jest po trzech latach nie ziemski. Świeci się podłoga do dnia dzisiejszego. Używają wyjątkowo trwałych specjalnych lakierów. Mogę ich śmiało polecić!

Autor:  rtnlpxggn [ 23 maja 2013, o 18:01 ]
Tytuł: Drewniane podłogi to tylko u nich! Kładli deski u mnie w domu i muszę przyznać nie ma ładniejszej podłogi po śrut moich wszystkich znajomych!Ja również chciała bym ich Tobie polecić. Podłogi wykonali szybko i bardzo czysto. Nawet podczas szlifowania nie nabałaganili! 

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/