Forum rasowych internautów
http://www.flavia-pennetta.com/

Sauna w domku ogrodowym.
http://www.flavia-pennetta.com/viewtopic.php?f=3&t=12
Strona 1 z 1

Autor:  carson [ 1 sie 2013, o 07:34 ]
Tytuł:  Sauna w domku ogrodowym.

Ostatnio widziałem w internecie drewniane domki ogrodowe i zaświtał mi pomysł, by w takim domku zorganizować saunę. Mam piękny, duży ogród z dala od sąsiadów, w którym można by było postawić taki domek z sauną, co wy na to?

Autor:  wolseleyadmin [ 3 sie 2013, o 01:02 ]
Tytuł: 


To doskonały pomysł, tyle tylko, że to ty nie wymyśliłeś, bo mój braciszek od dawna ma taką saunę w drewnianym domku w ogrodzie. Mnie nigdy by nie przyszło do głowy, ze takie drewniane domki ogrodowe mogą mieścić saunę, ale tak jest

Autor:  Amwxdnfgq [ 5 sie 2013, o 01:27 ]
Tytuł: 


Korzystałam z takiej sauny u przyjaciół, też mają duży ogród doskonale osłonięty od wścibskiego wzroku sąsiadów, dlatego wyjście z takiej sauny tylko w ręczniku wprost na ogród nie jest krępujące. W domku tym oprócz sauny z piecem elektrycznym znajduje się wnęka z prysznicem, pokój wypoczynkowy ogrzewany w zimie kozą i pomieszczenie techniczne, polecam jak najbardziej, gdybym tylko miała taki ogród?

Autor:  GadaIllug [ 6 sie 2013, o 13:26 ]
Tytuł: 


Nie musisz mieć zaraz ogrodu, w domu można też zainstalować saunę, tylko to kosztuje, a ty i tak korzystasz za darmo u swoich przyjaciół, po co ci własna, he, he?

Autor:  wranykiskneak [ 6 sie 2013, o 14:05 ]
Tytuł: 


Nie zastanawiałeś się nad tym, że może jej głupio nadużywać gościnności przyjaciół i ciągle korzystać z ich sauny, marzy o swojej własnej, jest na to sposób kup domek z ogrodem, lub sam ogród i będzie po sprawie

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/