Strefa czasowa: UTC

Autor Wiadomość
 Tytuł: Niezwykłe piękno Polinezji Francuskiej
PostNapisane: 16 maja 2013, o 10:38 

Witam! Mam pytanie, czy może już ktoś z Was miał przyjemność spędzać urlop na wyspach Polinezji Francuskiej? Jeśli tak, to prosiłbym o opinie. Słyszałem , że jedna z najpiękniejszych wysp należących do Polinezji jest Bora Bora, a co wy o tym sądzicie?

Tytuł:
PostNapisane: 18 maja 2013, o 08:14 

Powiem Ci szczerze, że cała Polinezja jest przepiękna. Miałem to szczęście  spędzić tam nie jedne wakacje i tak naprawdę nie mogę żadnej z wysp wchodzących w skład Polinezji wyróżnić.

Tytuł:
PostNapisane: 19 maja 2013, o 01:06 

To zależy, kto co preferuje od tego zależy w którym miejscu będzie nam się najbardziej podobać, ale niezależnie od tego i tak można z całą pewnością stwierdzić w które miejsce się nie wybierzecie, to i tak będą dla was wspaniałe i niezapomniane wakacje.

Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2013, o 02:04 

Zgadzam się z tym całkowicie. Mam jednak do was taka radę, chodzi mianowicie o to aby przestrzec Was przed ;pochopnym  i nierozważnym wybieraniem biura podróży organizującego tego rodzaju wakacje. Możecie skorzystać z usług dobrego biura podróży którego oferty i ja korzystałem. Absolutnie wszystko było zapięte na ostatni guzik, super opieka i atrakcji co nie miara. Najlepiej jak klikniesz na następujący link polinezja24.pl  , to dowiesz się więcej i o wyspach Polinezji i o szczegółach oferty wyjazdu.

Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2013, o 23:35 

Faktycznie super biuro, też korzystałem z ich oferty. Co do wyboru najlepszego i najładniejszego miejsca na tym archipelagu, to jeśli o mnie chodzi, zdecydowanie wybieram wyspę Bora Bora.

Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2013, o 08:11 

Tylko i wyłącznie Bora Bora. Jak dla mnie to nie tylko najcudowniejsza wyspa Polinezji Francuskiej ale  również najpiękniejsze miejsce na naszym globie. Nie na darmo z resztą wyspa ta określana jest mianem: „ósmego cudu świata” .

Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2013, o 15:13 

Tak, masz rację, to rzeczywiście istny raj na ziemi. Tak właściwie, to nie da się tego opisać, po prostu nie ma takich słów aby piękno tego miejsca mogły oddać we właściwy sposób.

Tytuł:
PostNapisane: 22 maja 2013, o 10:35 

Jednym słowem, trzeba tam pojechać.

Strefa czasowa: UTC